Turnaj babytenistů

V sobotu 13.7.2024 se v tenisovém areálu T.J. Sokol Uherský Brod konal turnaj v babytenisu, který přilákal 24 mladých nadšenců tohoto sportu. Hráči byli rozděleni do šesti skupin po čtyřech, přičemž každý zápas se hrál na 4 vítězné gemy.

Den i noc před turnajem hodně pršelo, což přineslo obavy, zda se bude moci vůbec uskutečnit. Díky neúnavné práci správců se však podařilo kurty připravit včas a v perfektním stavu. Za toto úsilí jim patří obrovské poděkování. Naštěstí se počasí ráno zlepšilo a nakonec bylo pěkně slunečno.

Navzdory mokrým kurtům se turnaj odehrál bez větších komplikací. Atmosféra byla plná nadšení a soutěžního ducha. Mladí hráči předvedli skvělé výkony, zápasy byly napínavé a plné zvratů. Každý z účastníků si odnesl nejen nové zkušenosti, ale také spousty krásných zážitků.

Při prezentaci každý hráč obdržel dárek v podobě omotávky a tlumítka na raketu, což všechny velmi potěšilo. Ve finálovém zápase se utkali Jureňa Jakub ze Slovenska a Koledej Adam reprezentující LTC Hodonín. Po napínavém boji zvítězil Jureňa Jakub 4:1. Oba finalisté předvedli úžasný tenis a za své výkony si zaslouží velkou pochvalu.

Velké poděkování také patří všem, kteří se podíleli na přípravě a provozu bufetu. Dobře připravené občerstvení bylo pro všechny účastníky vítaným zpestřením a dodalo turnaji příjemnou atmosféru.

Na závěr turnaje byli všichni účastníci odměněni diplomy a medailemi. Nejlepší čtyři hráči turnaje navíc obdrželi poháry a sladký balíček.

Rádi bychom poděkovali všem zůčastněným za jejich sportovní nasazení, rodičům a trenérům za jejich podporu a celému organizačnímu týmu za zajištění hladkého průběhu turnaje. Zvláštní poděkování patří také Tělovýchovné jednotě Sokol za možnost turnaj organizovat a za podporu, kterou nám poskytla.

Turnaj se díky Vám všem i přes počáteční nepřízeň počasí vyvedl. Těšíme se na další turnaj, který se uskuteční už za 3 týdny, a věříme, že nás opět čeká skvělý tenisový den plný radosti a sportovního nadšení.